İndirim!
Stokta var

Arifoğlu Vanilya Yağı: Doğal Rahatlatıcı Yağ

35.74 24.99

Vanilya kokusu dünyanın en bilindik ve popüler kokularındandır. Çoğunluğumuz bu kokuya bayılırız. Arifoğlu Vanilya Yağı kaliteli aromatik kokusuyla buhurdanlıklarda kullanılarak zihinsel rahatlama sağlar.

Açıklama

Orkide ailesinin bir üyesi olan vanilya bitkisi, bir ağaca ya da yapıya tırmanan asma olarak büyüyor. Buhar damıtma ya da soğuk presleme yoluyla elde edilmektedir. Çoğunluğumuzun sıkıntısı olabilen depresyon ve anksiyete gibi rahatsızlıkların ön belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Sakinleştirici etkisi bulunur. Antioksidan bakımından zengin olan bu yağ cilt hasarlarını önlemeye yardımcı olur, ince çizgiler ve yaş alma belirtilerini de yavaşlatmaya yardımcıdır.

Vanilya Yağı Faydaları Nedir ve Ne İşe Yarar?

Hem zihinsel hem de fiziksel ihtiyaçlarda alternatif yöntem olarak vanilya kokusu kullanılagelmiştir. Ürün içeriğimizde kısaca şöyle diyebiliriz: aroması kaygı azaltmaktan, düzenli uyku sağlamaya destekleyici tavsiye edilen bir üründür. Ayrıca iltihabı azaltma, kronik hastalıkları önleme, kalbi koruma gibi faydalarında bahsedilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Arifoğlu Vanilya Yağı: Doğal Rahatlatıcı Yağ” için yorum yapan ilk kişi siz olun